اشکان مروتی در بیداگاه رژیم به محاربه متهم شد

اشکان مروتی که در تاریخ ٦ آبان ١٤٠١ به تنهایی با سرکوبگران رژیم در میدان اقبال سنندج درگیر شد و مورد اصابت گلوله آن‌ها قرار گرفت با اتهام محاربه از سوی رژیم روبرو شده است.

مروتی١ edited 768x432 1

به گزارش روژمان و به نقل از کولبر نیوز روز جمعه ٦ آبان ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که در آن اشکان مروتی به تنهایی با ماموران سرکوبگر رژیم درگیر و سرکوبگران رژیم که قادر به دستگیری وی نبودند با گلوله جنگی به سمت او تیراندازی کرده و پس از مجروح کردن، وی را بازداشت می‌کنند.
در جریان بازداشت کردن اشکان مروتی دو گلوله جنگی به شریان اصلی در قسمت ران و بیش از ٢٠٠ گلوله ساچمه‌ای به پهلو و پشت وی اصابت کرد.
پس از بازداشت و بیهوش شدن، ماموران سرکوبگر به سر و بدن با باتون ضربات متعددی وارد نموده و سپس وی را به بیمارستان کوثر سنندج منتقل کردند.

شجاعت اشکان مروتی در درگیری با ماموران سرکوبگر و ترس و وحشت سرکوبگران از وی بازخورد بسیاری در شبکه‌های اجتماعی توسط مردم انقلابی داشت و پس از اطلاع مردم سنندج از بستری بودن او در بیمارستان کوثر، تجمعاتی در مقابل این بیمارستان با سر دادن شعارهای انقلابی انجام شد که با حمله سرکوبگران روبرو گشت.

این مطلب مرتبط را می توانید بخوانید:

حکم‌های فله‌ای و اعدام اوج استیصال رژیم

Related posts