فراخوان تحریم انتخابات از سوی جمعی از مجروحان و بازداشت‌شدگان خیزش انقلابی ژینا

جمعی از مجروحان و بازداشتی‌شدگان خیزش انقلابی سال ۱۴۰۱ با انتشار اطلاعیه‌ای خواستار تحریم انتخابات شدند.

تحریم انتخابات از سوی جمعی از مجروحان و بازداشت‌شدگان خیزش انقلابی ژینا

اطلاعیه تحریم فعالانه انتخابات

گروهی از مجروحان وبازداشتی‌های قیام زن زندگی آزادی

رای ما تحریم فعالانه انتخابات و سرنگونی انقلابی حکومت اسلامی ایران است.

نمایش انتخابات ریاست جمهوری در ایران به دنبال کشته شدن ابراهیم رئیسی، قاتلِ هزاران زندانی سیاسی و همچنین یکی از سرکوبگران قیام انقلابی زن زندگی آزادی، در روز جمعه ۸ تیر (۲۸ ژوئن) و یک سال زودتر از موعد مقرر قبلی برگزار می‌شود.

آنچه روشن است این واقعیت است که در طول حیات این حکومت سرکوبگر، انتخابات معنی نداشته و ندارد و آنچه اتفاق افتاده انتصابات حکومتی برای دست به دست شدن قدرت و امکان چپاول در میان خودشان است. آنچه مردم در طی این چند دهه تجربه کرده‌اند، فساد و سرکوب و تبعیض و ستم و فقر و فساد و مصیبت و فلاکت و مرگ و جنایت بوده است و نمایش مضحک انتخابات آن‌ها هم چیزی نبوده جز مهر تایید بر این دستگاه سرکوبگر. از این‌رو، ما جمعی از مجروحان و بازداشت‌شدگان قیام “زن، زندگی، آزادی” همراه و همگام با اکثریت مردم و همدوش همه مبارزان در راه آزادی و برابری، این انتخابات و در واقع انتصابات را به صورت فعال تحریم می‌کنیم. منظورمان از تحریم فعال این است که ما نه تنها در انتخابات این حکومت مشارکت نمی‌کنیم بلکه فعالانه علیه این سیستم جنایتکار نیز فعالیت می‌کنیم و خواهان سرنگونی انقلابی حکومت اسلامی در ایران هستیم و در این راه از هر تلاشی فروگذار نخواهیم کرد. اکثریت مردم جان به لب آمده در ایران سال‌هاست که به هر دو جناح این حاکمیت نه گفته و به ویژه در قیام های دیماه ۹۶ و آبان ۹۸ و علی‌الخصوص در قیام “زن، زندگی، آزادی” نه بزرگ به کلیت این رژیم گفته‌اند. ما نیز به عنوان افرادی که در این قیام یا مجروح و یا بازداشت شده‌ایم همراه با اکثریت مردم به این سیستم جنایتکار نه می‌گوییم و نه گفتن به انتخابات این رژیم و به صورت فعالانه علیه آن مبارزه جمعی و متحدانه کردن را وظیفه‌ی خود می‌دانیم. از نظر ما هرگونه شرکت یا همراهی با این انتخابات مضحک و مهندسی‌شده، یعنی مهر تایید بر جنایت و همراهی با قاتلین فرزندان‌مان است. ما علیه این سیستم که در تمامی ابعاد سیاسی، اجتماعی، اتنیکی، فرهنگی، مدهبی-ایدئولوژیک، اقتصادی، جنسی و جنسیتی و زیست محیطی دایما مشغول بازتولید تبعیض و نابرابری به صورت سیستماتیک است متحدانه مبارزه خواهیم کرد و تحریم فعال انتخاباتشان را جزو کمترین وظایف خود می‌دانیم.

رأى ما فقط سرنگونی ج.ا

زن زندگى آزادی

امضاکنندگان:

رادا فاتحی -هێرو قدیمی -زانیار تندرو-ارسطو پاسیار -فرزاد مرادی نیا-عدنان حسینی -علی مصری- یحیاسرخانی-واحد روزنورد-ایوب عبداللهی-آکو معروفی آذر-کیان درخشان-کیوان صمدی -مهرداد صبوری – محمود عبدی.

Related posts